iskur iş ilanı

THY personel alım en az ilkokul mezunu

THY personel alım yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu güncel ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Birçok kamu kurum ve kuruluşu işkur üzerinden personel almaya devam etmekte. İşkur üzerinden yayınlanan THY personel alım ilanına göre farklı pozisyonlarda değerlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu 18 personel istihdam edeceğini belirtti.

Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre 4 farklı branşta toplamda 18 personel istihdam edecek. En az ilkokul mezunu olma şartı aranmaktadır.

THY işçi alım yapan iller

THY işçi alım yapan İstanbul başakşehir denge havalimanı 10 personel alımı yaparken, İstanbul başakşehir halkalı havalimanına ise 3 branşta toplamda 8 personel alımı gerçekleştirecek. Unvanlar olarak alımı yapılacak unvanlar Halkalı Havalimanı için 1 Beden işçisi, 3 Temizlik görevlisi, 4 genel beden işçisi olmak üzere 3 farklı unvanda 8 personel alımı yapılacak.

İstanbul Başakşehir Dengeli Havalimanına alımı yapılacak unvan olarak 10 adet Kaynak operatörü alınacağı açıklandı.

Özel Müracaat Şartları

Kaynak operatörü: Gazaltı kaynağı, elektrot kaynağı veya argon kaynağı konularında en az 2 yıl deneyimli olmak, öğrenim şartı olarak tercihen endüstri meslek lisesi, teknik lise veya meslek yüksek okulu mezunu bölümlerinden mezun olmak, ölçme aletlerini kullana bilme ve askerlikten muaf olmak gerekiyor.

Başvuru iş ilan numarası 00006322662.

Beden İşçisi: en az ilköğretim mezunu olmak, en az 20 yaşını geçmemiş olma, en fazla 40 yaşını geçmemiş olmak gerekiyor.

Başvuru iş ilan numarası 00006329958.

Temizlik Görevlisi Alımı:  adayların en az ilk öğretim mezunu olması gerekiyor. Yaş şartı olarak bay-bayan fark etmeksizin en az 20 yaşını tamamlamış olma en fazla 40 yaşını geçmemiş olmak gerekiyor.

Başvuru iş ilan numarası 00006329968.

Beden İşçisi: en az okur yazar olan adaylar ilana başvuru yapa bilecektir. Bu ilanda herhangi bir yaş şartı aranmamaktadır. Bu alıma Türkiye genelinden başvuru alacak.

Başvuru iş ilan numarası 00006318651.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvurular belirtilen unvanların altında yer alan  başvuru iş ilan numaraları üzerinden yapılabilecektir. İŞKUR ilanları resmi sitesi sayfası üzerinden yapılabilecek olup başka yöntem ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Ekim 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak.

kaynak: kamupersonelalimi com

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün