Toplum Yararına Program

typ alımı

typ alımı bir ilde aktif oldu. Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre toplum yararına program kapsamında personel alımı bir ilde aktif oldu. Ülkemizin korona virüs salgını ile tanışmasının ardından vatandaşların ekonomik olarak sıkıntıları olduğu bilinmektedir. Birçok küçük Esnaf’ın iflas ve işyerlerini kapatmasından dolayı birçok vatandaş çalışamaz hale gelip Toplum yararına program alımı beklediği görülmektedir. En son sağlık bakanlığı bünyesinde şoför alımı yapan işkur typ platformu uzun bir süreden sonra ilk defa ilan yayınladığı görülmektedir. Detaylar haberimizde.

işkur typ alımı

26-01-2021 tarihi itibari ile Türkiye iş kurumu (işkur) toplum yararına program kapsamında yayınlanan ilana göre Eskişehir Seyitoğlu ilçesine süreli personel alımı yapacağını duyurdu. Çevre temizliği statüsünde yapılacak olan alımda toplam 5 personel istihdam edilecek. toplam 6 ay süre zarfında çalışma hayatı sürdürecek olan kursiyerler 25-01-2021 ile 26-01-2021 tarihleri arasında başvuru yapması gerekmektedir.

İşkur typ ilanları başvuru

Toplum yararına program kapsamında Eskişehir Seyitgazi ilçesinde acılan ilana Türkiye iş kurumu (işkur) üzerinden e-işkur sistemine giriş yaparak başvuru yapılması gerekmektedir. E-işkur şifresi olmayan kursiyerler Alo-170 numaralı hattı arayarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Haber sonunda başvuru linkini tıklayarak başvurmak isteyen adaylar başvurusunu gerçekleştirebilmektedir.

başvuru yapacak adaylar Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu