Toplum Yararına Program

Typ başvuru için yeni 3 il daha başladı

Typ başvuru haftanın son gününde 3 il daha açıklandı. toplum yararına program kapsamında okullarda özel güvenlik ve temizlik personeli alımları yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Ülkemizin covid-19 konusunda cıddı tedbirler alması ve okulların açılma dönemine gelmesinden dolayı okullara personel alımı bu yıl erken yapılmasına neden oldu. Bu kapsamda haftanın son günü açıklanan yeni iller ise Antalya, Çankırı, batman ili ve ilçeler oldu.

İşkur typ başvurusu 3 il başladı

Toplum yararına program kapsamında okullarda 8 aylık işçi pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar için Türkiye iş kurumu yeni 3 ili daha  açıkladı. Antalya, Çankırı ve batman illerindeki okullarda güvenlik ve temizlik başvuruları işkur üzerinden online oldu.

Typ başvuru

Başvuru şartları ve bulunduğunuz il ve ilçede kaç personel alımı gerçekleştirileceğinin detaylarını aşağıda verdiğimiz link üzerinden tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ülkemizi etkisi alan covid-19 salgın nedeni ile bu yıl işkur yüz yüze başvuru almayacağını, başvuruların Alo 170 ve e-işkur üzerinden başvuru gerçekleştirileceğini belirtti.

başvuru için tıklayınız

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu