Toplum Yararına Program

Typ işçi alımı

 

Typ işçi alımı yapacağını duyurdu. Toplum yararına program kapsamında çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında 9/6 aylık süre vaziyette typ işçi alımı yaptığı bilinmektedir. Son dönemlerde ise korona virüs salgının artması sonucu çeşitli il sağlık müdürlükleri eleman eksikliğini gidermek amacı ile toplum yararına program kapsamında personel alımı yapıyor. Ayriyeten okulların salgın nedeni ile uzaktan eğitime devam etmesi sonucu birçok ilde okul güvenlik görevlileri ve temizlik personelleri valilik oluru ile sağlık müdürlüklerinde görevlendirildiği biliniyor.

İşkur typ personel alımı

İşkur typ personel alımını bu sefer Manisa ilinde il sağlık müdürlüğü gerçekleştiriyor. Türkiye iş kurumu ‘nun resmi sitesinde yayınlanan ilana göre yunusemre/Manisa il sağlık müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 60 Sb. şoför alımı yapacak.

Typ başvuru tarihleri

Toplum yararına program kapsamında çalışmak isteyen adayların 30/11/2020 – 01/02/2020 tarihine kadar e-işkur üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Liste yöntemi ile yapılacak olan alımlarda 6 aylık çalışma şartı bulunmaktadır. 03/12/2020 10:00 03/12/2020 16:00 secim saatleri olarak belirlendi. Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki verdiğimiz limki tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilir.

Başvuru linki 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu