Toplum Yararına Program

Typ özel güvenlik görevlileri her ilde açıklama yapıyor

Typ özel güvenlik – Toplum yararına program kapsamında, milli eğitim bakanlığı bünyesinde çalışan Typ özel güvenlik görevlileri, süreklilik mücadelelerini sürdürmeye devam ediyor. Pandemi döneminde büyük çaba sarf eden Typ çalışanları, Neredeyse ülkenin her ilinde seslerini duyurmaya çalıştıkları görülüyor. Haziran ayında işi sözleşmeleri sona erecek olan çalışanları sosyal medya başta olmak üzere her platformda seslerini duyurmaya devam ediyor. Bilindiği üzere pandemi döneminde okulların kapamalı olmasından dolayı bulundukları illerin valiliklerinin gerek duyduğu kurumlarda görevlendirme usulü, gittikleri kurumlarda görev yaptıkları bilinmekte.

Typ özel güvenlik
Typ özel güvenlik

İşkur typ güvenlik görevlileri cogu kurumda görev yaptı

İşkur typ güvenlik görevlileri, korona virüs kapsamında okulların kapalı olması sonucu çoğunluğu hastaneler olmak üzere, ptt, banka, Pazar, park bahçe gibi alanlarda sosyal mesafeyi korumak adına görevlerini devam ettirdi. Süreklilik için mücadele eden güvenlik görevlileri yaptığımız görüşmede ise; bizler okullarda çalışmamız gerekirken korona virüsün ülkemize yayılması sonucu görevlendirme ile cogu kurumlarda görev yaptık, gerekirse yine gider aynı şekilde görevimizi yaparız. Bu bağlamda bizim tek istediğimiz süreklilik olması, bizlerin haziran ayında işlerine son verilecek, sesimizin duyulmasını istiyoruz. Ülkemizin bu zor sürecinde işlerimizden olursak ailemize bakmakta zorluk çekeceğiz.

Typ özel güvenlik
Typ özel güvenlik

Lütfen artık sesimizi duyun DEDİ. Görevlendirme ile değişik kurumlarda görev yapan özel güvenlik ve temizlik görevlilerinin son günlerinde okullarına tekrar dönüş yaptıklarımda belirtiliyor.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu