Toplum Yararına Program

typ şoför alımı

 

typ şoför alımı yapacağını duyurdu. Toplum yararına program kapsamında süreli işçi pozisyonunda çalışan taşeron işçileri çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında çalışma hayatlarını sürdürmeye devam ediyor. Türkiye iş kurumu (işkur) üzerinden yapılan alımlar genel olarak 6/9 ay geçerli olmaktadır. Son dönemlerde korona virüs salgının ülkemizde tavan sevilerine çıkmasından dolayı sağlık bakanlığı bünyesinde birçok il müdürlükleri 6 ay çalışma şartı ile sb şoför alımı gerçekleştirmekte.

Typ personel alımı

Toplum yararına program kapsamında iki il sağlık müdürlüğü Türkiye iş kurumu Typ personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Diyarbakır ve Kahramanmaraş il sağlık müdürlükleri toplamda 130 kişi alacağını duyurdu.

Diyarbakır typ alımı

Diyarbakır il sağlık müdürlüğü eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile Türkiye iş kurumu üzerinden toplamda 80 Sb. şoför alımı yapacağını duyurdu. Başvuru tarihleri: 01.12.2020 – 02.12.2020 tarihleri arasında aktif olacak ve e-işkur üzerinden başvuru yapılabilecek. Kuralar noter ile belirlenecek.

Kahramanmaraş typ alımı

Kahraman il sağlık müdürlüğü ise bu kapsamda 50 kişilik sb şoför alımı gerçekleştirecek. Başvuru tarihi 01.12.2020 ile 02.12.2020 tarihleri arası işkur tarafından aktif olacak ve e-işkur üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Alımlar noter kurası usulü gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar aşağıda verdiğimiz link üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

başvuru linki

typ şoför alımı hakkında hızlı bilgi için özel güvenlik facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu