iskur iş ilanı

üniversite işçi alımı 100 kamu personeli

üniversite işçi alımı ve memur ve kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Yılın ilk ayında birçok ilde ve kurumda personel alımı yapımına hız verildiği görülmektedir. İstihdamın artırılması ve kurumların eksik personel ihtiyacını giderilmesi öngörülüyor.

Üniversite işçi alımı ‘na göre hemşire, biyolog, eczacı, diyetisyen, sağlık teknikeri laborant, röntgen teknisyeni, mühendis, büro personeli, diğer sağlık personeli, koruma ve güvenlik personeli ve temizlik personeli alımı yapıyor. Yapılacak alım için hak kazananlar Harran üniversitesinde istihdam edilecek.

Üniversite personel alım şartları

Üniversite personel alım için yayınlanan ilanda başvuru şartları şu şekilde belirlendi.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için yükseköğretim kurumlarının özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması veya güvenlik ve koruma ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

35 yaşını doldurmamış olmak.

Büro personeli alımı için yükseköğretim kurumlarının muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları veya muhasebe ve vergi uygulamaları ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Eczacı alımı için yükseköğretim kurumlarının eczacılık bölümü lisans mezunu olmak.

Hemşire alımı için sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 1 (bir) yıl hastanede hemşire olarak çalışmış olmak.

Başvuru Şekli ve Zamanı;

Başvurular 11 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 26 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Şanlıurfa http://personel.harran.edu.tr/ linki üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: