iskur iş ilanı

Üniversite kadrolu temizlik, güvenlik görevlisi, şoför alımı

Üniversite kadrolu temizlik, güvenlik görevlisi, şoför, inşaat mühendisi, hemşire alımı yapacağını duyurdu. Birçok kamu kurumu sürekli işçi alımına 2022 yılında hız verdiği görülmekte. Yılın ilk ayında birçok kurum değişik branşlar da personel alımı yapıyor.

Yayınlanan ilanlar kurumların eksikliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Son yayınlanan ilana göre ise İstanbul medeniyet üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre Üniversite 14 – 28 Ocak arası alım gerçekleştirilecek. Kpss puan sıralamasına göre alım yapılacak. İnşaat mühendisi, hemşire, güvenlik görevlisi, temizlik personeli ve şoför alımı olmak üzere toplamda 17 sözleşmeli personel alınacak.

HANGİ MESLEKLERDEN PERSONEL ALII YAPILACAK?

İstanbul Medeniyet Üniversitesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere; 1 inşaat mühendisi, 1 hemşire, 8 güvenlik görevlisi, 7 temizlik personeli ve 1 şoför alımı olmak üzere toplam 17 personel alımı yapacaktır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlgililerin, ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 (on beş) gün içinde e-Devlet üzerinden İstanbul Medeniyet Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir unvan için başvuru yapabilecektir. Birden fazla kadroya başvuru yapanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Aranan şartlardan herhangi birini taşımadığı tespit edilen adayların başvuruları geçerli sayılmayacaktır. Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna müracaat edecek ilgililerin silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartlarını arkalı ve önlü olarak “Diğer Belgeleriniz” sekmesi altında bulunan “Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı” alanına yüklemeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak tüm adayların “Barkodlu SGK Tescil ve Hizmet Döküm Belgeleri”ni “Diğer Belgeleriniz” sekmesi altında bulunan “SGK Bilgisi” alanına yüklemeleri gerekmektedir.

Üniversite kadrolu temizlik İlanın tam metnini görüntülemek için Buraya Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: